emblem

Sauna Pobierowo

2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
Wiek 0-3 Dziecko
-
+
Wiek 3-11 Dziecko
-
+
wybierz
Rezerwuj
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Hotel z sauną Pobierowo

Sauna Pobierowo

PAROWA, FIŃSKA ORAZ IR

Hotel z basenem i sauną Pobierowo

Hotel z basenem i sauną to idealne miejsce na urlop lub wakacje z rodziną. Jeśli szukasz spokojnego miejsca blisko natury i jednocześnie chcesz zapewnić sobie wiele atrakcji, ośrodek wypoczynkowy Gryf Pobierowo jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Pobierowo sauna

Marzysz o odpoczynku i oderwaniu się od codziennych problemów? Wybierając Hotel & Spa Pobierowo możesz mieć pewność, że Twój wolny czas wypełni się relaksem. Obiekt znajduje się w zalesionej okolicy niedaleko morza. Skorzystaj z oferty wypoczynku na łonie natury, aby wyciszyć wszystkie zmysły i odpocząć od zgiełku miasta. Do dyspozycji gości jest wiele ciekawych atrakcji, takich jak spa Pobierowo oraz sauna Pobierowo. Po długim dniu spędzonym na leśnych spacerach lub wygrzewaniu się w promieniach słońca możesz odpocząć i poddać się całkowitemu relaksowi. Co więcej, Pobierowo hotel z basenem umożliwia gościom skorzystanie z Bianco Baru znajdującego się na plaży. Hotel z sauną z pewnością przypadnie do gustu każdej osobie, która liczy na spokój ciała i ducha.

Sauna Pobierowo

Sauna Pobierowo to jedna z najciekawszych opcji na spędzenie wolnego czasu, jakie oferujemy naszym gościom. Jeśli chcesz zrelaksować ciało i umysł po aktywnym wypoczynku, ta atrakcja będzie doskonałym rozwiązaniem. Apartamenty Pobierowo oferują aż trzy rodzaje saun, takie jak sauna fińska, IR oraz parowa. Zapewnij swojej rodzinie wypoczynek w wysokiej jakości, zadbanym ośrodku wypoczynkowym.

Zapewnimy Ci wszystko, czego potrzebujesz do niezakłóconego odpoczynku. Oferujemy możliwość obcowania z naturą, a także wiele atrakcji dla młodszych i starszych. Malownicza okolica, zróżnicowane atrakcje i wysoka jakość usług sprawiają, że Pobierowo pokoje nie tracą na popularności również poza sezonem. Jeśli potrzebujesz resetu i ucieczki w rajską okolicę, skontaktuj się z nami i wybierz ofertę spełniającą Twoje wszystkie potrzeby i oczekiwania.

Zobacz lokalizację

Sprawdź jak do nas dojechać