Gryf Pobierowo DomkiKolonie

Kolonie

Kolonie Pobierowo

Oferta dla kolonii w Ośrodku Gryf Domki Pobierowo

Ośrodek  Gryf Domki  Pobierowo  to  idealne  miejsce  dla obozów  młodzieżowych
i kolonii.

Zakwaterowanie w kilkuosobowych drewnianych domkach daje dużo większe poczucie niezależności niż w progach hotelu. Przede wszystkim jednak, zachęca do samodzielności. Korzystając z domków w Pobierowie zlokalizowanych na terenie naszego ośrodka, zyskają Państwo dostęp do wielu ciekawych atrakcji. Każdy znajdzie tutaj interesujący sposób na spędzenie wolnego czasu. Jeśli planujesz spędzić wakacje w Pobierowie, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pobyt kolonijny w naszych domkach to świetny sposób na naukę działania w grupie, mieszkania ze współlokatorami oraz dbania o wspólną przestrzeń. Spędzenie kolonii w Pobierowie to świetne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą dać swoim pociechom więcej swobody.

Ośrodek jest stworzony z myślą o integracji jego mieszkańców. Pomiędzy domkami znajdują się drewniane ławy ze stolikami, umożliwiające wspólne jedzenie posiłków, czy odpoczynek w cieniu drzew, po dniu spędzonym na plaży. Z uwagi na fakt, że odwiedzają nas dzieci w różnym przedziale wiekowym oraz o różnych zainteresowaniach,  dostosowaliśmy ofertę zajęć tak, aby każde dziecko mogło rozwijać swoje indywidualne talenty oraz umiejętności. Gwarantujemy, że kolonie w Pobierowie organizowane w naszym ośrodku pozwolą dzieciom na przeżycie niesamowitej wakacyjnej przygody. Infrastruktura Ośrodka pozwala również na zorganizowanie grupie kolonijnej wielu atrakcji, bez względu na pogodę. Do dyspozycji grupy oddajemy mi.in. wiatę biesiadną, miejsce na ogniska, basen z podgrzewaną wodą, boisko do siatkówki, stoły do ping-ponga. Takie rozwiązanie sprawia, że dzieci z pewnością nie będą się nudzić, a organizowane przez nas kolonie w Pobierowie spełnią ich najśmielsze oczekiwania.

Ośrodek  Gryf  Domki   Pobierowo   znajduje   się   w   spokojnej   części   Pobierowa,
w otoczeniu sosnowego lasu. Teren Ośrodka jest całkowicie ogrodzony, dostępny jedynie dla gości. Dzięki temu, dzieci spędzą nie tylko udane, ale przede wszystkim bezpieczne kolonie. Pobierowo to miejsce, w którym nie ma miejsca na nudę. Położenie naszego ośrodka pozwala również na zwiedzenie okolicznych atrakcji, z których słynie ta nadmorska miejscowość.

Czy wiesz, że...

GryfGrupa to kilkanaście lat działalności, tysiące zadowolonych gości i 4 obiekty dostosowane do różnych potrzeb, zlokalizowane wzdłuż całego wybrzeża. Znajdź swoje ulubione miejsce w Gdańsku, Pobierowie lub Międzywodziu i spędź urlop z nami. Poniższe odnośniki doprowadzą Państwa bezpośrednio do stron naszych pozostałych Ośrodków.